PytajCHCESZ ZAPISAĆ SIĘ DO KLUBU?
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI KLUBU, OPŁAT, LICENCJI?

Zebraliśmy pytania i odpowiedzi dla Ciebie tutaj -> (kliknij) FAQ.
!!! Przeczytaj zanim zadzwonisz/napiszesz maila z pytaniem !!!

LICENCJE 2024

Licencja PZSS

SZANOWNI KLUBOWICZE

Klub otrzymał licencję na 2024 rok zatem można składać papierowe wnioski na przedłużenie licencji.
Trzeba jednak spełnić kilka punktów:

1. składamy wniosek papierowy lub skan wniosku przysyłamy na email klubowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. klikamy na portalu PZSS przedłużenie licencji
3. dokonujemy wpłaty 70zł , można to zrobić na konto klubowe 89 1240 6074 1111 0010 7183 6905 z dopiskiem wpłata za licencję i Imię i Nazwisko
4. opłacamy również składkę klubową na 2024 rok - dowód wpłaty prezentujemy przy złożeniu wniosku na licencję

WAŻNA INFORMACJA
Nie należy dokonywać tych czynności w różnych terminach!!!
Nie chce mi się tego odszukiwać, a najlepsi rozjechali to w czasie o kilka miesięcy!

Niewykonanie jednej z wymienionych powyżej czynności będzie skutkować nieprzedłużeniem licencji !!!